Traktor s vlečkou 35 cm
Kód produktu: W111195
Slevová skupina: A
Pořádný traktor s objemnou vlečkou nesmí chybět žádnému farmáři. Délka traktoru s vlečkou je 35cm. Pohon na setrvačník. Doporučený věk: 3+
Podobné produkty
Popis produktu
Pořádný traktor s objemnou vlečkou nesmí chybět žádnému farmáři. Délka traktoru s vlečkou je 35cm. Pohon na setrvačník. Doporučený věk: 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W111195 |
| Ean produktu | 8590331111954 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 40.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 9.0 cm |
| Šířka balení: | 41.0 cm |
| Výška balení: | 13.0 cm |
| Délka kartonu: | 85.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 90.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.25245 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

