Vědecká sada ponorka 3v1
Kód produktu: W038685
Slevová skupina: A
- Výprodej
Vědecká sada ponorka 3v1. Rozměry ponorky 20x12,5x16,5 cm. Podvodní brýle, vodní pistole, síto.
Podobné produkty
Popis produktu
Vědecká sada ponorka 3v1. Rozměry ponorky 20x12,5x16,5 cm. Podvodní brýle, vodní pistole, síto.Parametry produktu
| Kód produktu | W038685 |
| Ean produktu | 8590331990825 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14157 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

