Bontempi Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením 11,5x19x9 cm
Kód produktu: W061246
Slevová skupina: D
- Novinka
Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením. Funkce TWS - umožňuje připojit dva reproduktory stejného modelu k jednomu smartphonu nebo ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bezdrátový reproduktor s mikrofonem a RGB osvětlením. Funkce TWS - umožňuje připojit dva reproduktory stejného modelu k jednomu smartphonu nebo jinému bezdrátovému zdroji a užívat si stereo kvalitu zvuku. Poslech hudby/audio - z USB disku (není součástí balení), z micro SD karty (není součástí balení, až 32GB), přes bezdrátové připojení. Funkce rádia. Kompatibilní se Spotify a Youtube.Tlačítko pro aktivaci světelných efektů. USB Type-C konektor pro nabíjení lithium baterie (nabíjecí kabel je součástí balení). Rozměry: 115 × 190 × 90 mmParametry produktu
| Kód produktu | W061246 |
| Ean produktu | 047663376356 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Integrovaná lithiová baterie, USB-C nabíjecí kabel součástí balení |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03790 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | IT |

