Globber Kolobežka One K 125 Blue
Kód produktu: W028462
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
skládací koloběžka od 8 let, nastavitelná výška - 3 úrovně, nosnost 100 kg
Parametry produktu
| Kód produktu | W028462 |
| Ean produktu | 4895224401049 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 5,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 5.0 kg |
| Délka výrobku: | 70.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 84.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 90.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 17.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04437 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030010 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

