Playgo Protahovačka s bublinami 16 cm
Kód produktu: W037807
Slevová skupina: B
Playgo Protahovačka s bublinami. Velikost 16 cm. 6 protahovacích tyčinek, 6 práskacích bublin pop it, kousátko, cvakací kometa.
Podobné produkty
Popis produktu
Playgo Protahovačka s bublinami. Velikost 16 cm. 6 protahovacích tyčinek, 6 práskacích bublin pop it, kousátko, cvakací kometa.Parametry produktu
| Kód produktu | W037807 |
| Ean produktu | 8590331984138 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 14.5 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01101 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

