Tvorba šperků set
Kód produktu: W049235
Slevová skupina: A
Tvorba šperků set. Obsahuje kovové náramky, přívěšky, navlékací korálky, šňůrky a mašličky na tvorbu náramků.
Podobné produkty
Popis produktu
Tvorba šperků set. Obsahuje kovové náramky, přívěšky, navlékací korálky, šňůrky a mašličky na tvorbu náramků.Parametry produktu
| Kód produktu | W049235 |
| Ean produktu | 8590331017577 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 29.2 cm |
| Šířka výrobku: | 5.6 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 53.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05658 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

