Vědecká sada jeřáb 4v1
Kód produktu: W038684
Slevová skupina: A
- Výprodej
Vědecká sada jeřáb 4v1. Rozměry jeřábu 20x11x18 cm. Teleskopické rameno s magnetem, mikroskop, prodloužená ruka, úložný prostor. 3xAG10 baterie nejsou součástí. Tlačítko v zadní části jeřábu.
Podobné produkty
Popis produktu
Vědecká sada jeřáb 4v1. Rozměry jeřábu 20x11x18 cm. Teleskopické rameno s magnetem, mikroskop, prodloužená ruka, úložný prostor. 3xAG10 baterie nejsou součástí. Tlačítko v zadní části jeřábu.Parametry produktu
| Kód produktu | W038684 |
| Ean produktu | 8590331990818 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAG10 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14157 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

