Auto sada na písek 25 cm
Kód produktu: W036565
Slevová skupina: A
- Akce
Auto sada na písek. Obsah balení - auto 25 cm, 5 ks hraček na písek. Obsah - auto, kyblík, lopatka, hrabičky, 2 formičky.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto sada na písek. Obsah balení - auto 25 cm, 5 ks hraček na písek. Obsah - auto, kyblík, lopatka, hrabičky, 2 formičky.Parametry produktu
| Kód produktu | W036565 |
| Ean produktu | 8590331979240 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 107.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19645 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

