Bublifuk maxi Krtek 240 ml
Kód produktu: W170933
Slevová skupina: B
Bublifuk maxi krtek 240 ml. 6 ks display box. 3 varianty - zelená, žlutá, červená.
Podobné produkty
Popis produktu
Bublifuk maxi krtek 240 ml. 6 ks display box. 3 varianty - zelená, žlutá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W170933 |
| Ean produktu | 8590331709335 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 5.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 17.0 cm |
| Šířka balení: | 11.0 cm |
| Výška balení: | 14.5 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 6 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.04725 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

