Notes 8x11,5 cm 60 stran + bludiště - motýl
Kód produktu: W017812
Slevová skupina: A
Notes 8x11,5 cm 60 stran s motýlem a bludištěm. Zelený notes + květinové bludiště. Růžový notes + kruhové bludiště. Modrý notes + čtvercové bludiště. Fialové bludiště + trojúhelníkové bludiště.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes 8x11,5 cm 60 stran s motýlem a bludištěm. Zelený notes + květinové bludiště. Růžový notes + kruhové bludiště. Modrý notes + čtvercové bludiště. Fialové bludiště + trojúhelníkové bludiště.Parametry produktu
| Kód produktu | W017812 |
| Ean produktu | 8590331939435 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 32.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10727 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 40 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

