Simpsons Figurka 12,5 cm - Wave 1
Kód produktu: W044360
Slevová skupina: D
- Výprodej
Simpsons Figurka 12,5 cm - Wave 1. Velikost figurky 12,5 cm. 4 varianty - Homer, Bart, Otto, Školník Willie.
Podobné produkty
Popis produktu
Simpsons Figurka 12,5 cm - Wave 1. Velikost figurky 12,5 cm. 4 varianty - Homer, Bart, Otto, Školník Willie.Parametry produktu
| Kód produktu | W044360 |
| Ean produktu | 192995175402 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01300 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030021 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

